سیستم سازی فردی را از اینجا شروع کنید

سیستم سازی فردی چیست؟

سیستم‌ سازی فردی مجموعه‌ای از  روش‌هایی است که ما با استفاده از آنها کارهای خودمان را اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک می‌کنیم . در حقیقت در سیستم سازی یعنی اگر در جایی از کارهای ما نقصی وجود دارد که در کارمان بارها وقفه ایجاد می‌کند یکبار وقت اختصاص دهیم و آن را برای همیشه رفع کنیم.

 

در ادامه چندین مثال را خواهم گفت که چطور می‌توانیم برخی مواردی که زمان ما را تلف می‌کنند از سر راه برداریم و زمان خودمان را برای انجام کارهای مهم آزاد کنیم:

مثال1 : تایپ یک متن با خواندن از روی آن

در فیلم کوتاه زیر توضیح داده‌ام که چطور می‌توانیم یک نوشته را فقط با روخوانی از روی آن تایپ کنیم. این روش نیاز به نصب یا خرید هیچ نرم‌افزاری ندارد و کاملا رایگان است. کافیست فیلم زیر را ببینید و مطابق آن عمل کنید.

 

 

مثال2: جلوگیری از فراموشی رمز‌های ورود به سایت‌های مختلف

همه ما این تجربه را داشته‌ایم که در یک سایت عوض شده‌ایم و در مراجعه بعدی نام کاربری و کلمه عبور خودمان را پیدا نکرده‌ایم. شاید بگویید خب خیلی راحت فراموشی رمز را می‌زنیم و رمز جدید قرار می‌دهیم ولی این دقیقا جرو همان مواردی است که زمان ما را تلف می‌کند و در فیلم زیر روشی برای سیستم سازی این مورد توضیح داده‌ام که یکبار برای همیشه این مشکل را حل کنید.

 

 

چگونه بهترین نرم افزارهای سیستم سازی فردی را انتخاب کنیم؟

ممکن است سوال بپرسید که این نرم‌افزارها را از چه منبعی استخراج کردم و معرفی می‌کنم. این نرم‌افزارها حاصل 5 سال آموزش در این حوزه و آزمون و خطا روی صدها نرم افزار است و مواردی که معرفی می‌کنم واقعا آزمون خودشان را پس داده‌اند. معیارهای من برای انتخاب این نرم‌افزارها را در فیلم زیر ببینید:

 

 

 

آیا سیستم‌سازی فقط با نرم افزار امکان پذیر است؟

خیر. راهکارهای سیستم سازی بسیار متنوع است. در این نوشته فقط 2 مثال را ذکر کردم. در مقالات بعدی روش‌های بیشتری در این زمینه توضیح خواهم داد.

اگر علاقه‌مند به این موضوع هستید همین الان در دوره رایگان مقدماتی سیستم سازی فردی شرکت کنید

[button size=”medium” style=”primary” text=”شرکت در این دوره رایگان” link=”https://mehdisayahnia.ir/product/systematization-introduction/” target=”_blank”]

سیستم سازی

ادامه این نوشته

برای مطالعه بخش دوم از اینجا وارد شوید : سیستم سازی فردی – بخش دوم

9 thoughts on “سیستم سازی فردی را از اینجا شروع کنید

  1. مفید بود. یا بحث سیستم سازی آشنایی داشتم اما تابحال به این موضوع در زمینه فردی فکر نکرده بودم

    1. خدا رو شکر که مفید بوده. حوزه فردی سیتسم سازی شاید مهم تر از حوزه کسب و کار باشد چون هر کسب و کار توسط افراد اداره می‌شود که اگر خود افراد سیستمی نباشند قطعا کار به مشکل خواهد خورد.

      1. کاملا با شما موافق هستم و به خصوص به دلیل حجم بالای اطلاعات در دنیای امروز ، این موضوع یکی از مهارتهای ضروری یک فرد به شمار میاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی محصولات

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X